Gripo vakcina jau pas mus


Kviečiame nuo gripo nemokamai pasiskiepyti rizikos grupių asmenis ir į rudenį žengti be baimės. Artėjant gripo sezonui, kuris yra aktyviausias nuo ankstyvo rudens iki vėlyvo pavasario, vakcinos yra svarbus žingsnis siekiant išlikti stipriems ir mėgautis šaltuoju sezonu.

Saugokite save bei savo artimuosius su keturvalente vakcina „Influvac Tetra“ nuo gripo, užtikrindami sveikesnį ir linksmesnį rudenį kartu.

Jeigu priklausote rizikos grupei ir norite pasiskiepyti nuo gripo, nelaukite ir registruokitės jau šiandien internetu https://ipr.esveikata arba skambinkite tel. (8386) 70181, 8 640 513 92. Taip pat galite kreiptis į savo šeimos gydytoją. Jus užregistruos ir suteiks visą informaciją dėl skiepų datos ir laiko.

Primename, kad nemokamai nuo gripo gali pasiskiepyti:

  • asmenys, sergantys lėtinėmis širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų ligomis, lėtinėmis ligomis susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais navikais;
  • 65 metų ir vyresni asmenys;
  • nėščiosios;
  • asmenys, kurie gyvena socialinės globos ir slaugos įstaigose;
  • sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai.

Gripas – itin lengvai užkrečiama liga, plintanti oro lašeliniu būdu. Vienas gripu susirgęs žmogus gali užkrėsti keturis sveikus žmones. Kasmet gripas susargdina 5–10 proc. suaugusiųjų ir net iki trečdalio vaikų, dažnai sukelia sunkių komplikacijų. Patikimiausia priemone, saugančia nuo šios infekcinės ligos, laikomi skiepai. Šiuolaikinės saugios ir efektyvios vakcinos sergamumą gripu ir jo komplikacijomis sumažina iki 70–90 proc., o pasiskiepijus apsauga išlieka visą gripo sezoną.