Informacija apie svetainėje naudojamus slapukus

UAB Ignalinos sveikatos centras savo interneto svetainėje iscentras.lt naudoja slapukus (angl. cookies). Žemiau pateikiame informaciją kas yra slapukas, kokiais tikslais juos naudojame ir kaip juos valdyti.

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai nedidelis tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų kompiuterį arba mobilųjį įrenginį, kai jūs lankotės toje svetainėje. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų efektyviau ir siekiant suteikti naudingos informacijos svetainės savininkui.

Svetainėje naudojami slapukai

iscentras.lt interneto svetainėje yra naudojami tik svetainei palaikyti būtiniausi slapukai, dar kitaip vadinami funkciniais slapukais.

Po apsilankymo svetainėje šie slapukai taip pat yra ištrinami automatiškai.

Slapukų valdymas

Daugelis žiniatinklio naršyklių leidžia naudotojams atšaukti arba pašalinti slapukus. Šie veiksmai skiriasi priklausomai nuo konkrečios naršyklės ir atitinkamos jos versijos. Jūs galite prieiti prie naujausios informacijos apie tai, kaip patiems užblokuoti ar pašalinti slapukus pačių paslaugų teikėjų svetainėse, pavyzdžiui, „Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“ ir „Safari“.

Išsamiausiai apie slapukus, jų naudojimą ir ištrynimą galite sužinoti, apsilankydami interneto svetainėje www.allaboutcookies.org (svetainė anglų kalba).

Jei pasirinksite ištrinti mūsų svetainėje naudojamus slapukus, nepamirškite, kad bus pašalintos ir visos nustatytos parinktys. Be to, visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant mūsų svetainę) tinkamai nebeveiks. Dėl šių priežasčių nerekomenduojame išjungti slapukų, kai naudojatės mūsų interneto svetaine.

Klausimai apie naudojamus slapukus

Jeigu turite klausimų, susijusių su svetainėje naudojamais slapukais, ar kitais klausimais, susijusiais su apsilankymo svetainėje metu renkama informacija apie Jus, prašome kreiptis elektroniniu paštu info@iscentras.lt.