PACIENTŲ PRIĖMIMO LAIKAS

 PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirdatienisPenktadienisŠeštadienis

ŠEIMOS GYDYTOJAI

I. DRANENKIENĖ---7.00-11.00
11.30-13.30
7.00-11.00
11.30-13.30
-
bendrosios praktikos slaugytoja
Faina Ivanova
7.30-11.00
11.30-14.00
7.30-11.00
11.30-14.00
7.30-11.00
11.30-14.00
7.30-11.00
11.30-14.00
7.30-11.00
11.30-14.00
-
L. SARULIENĖ12.00 - 18.007.30-11.40
12.10-14.00
7.30-11.40
12.10-14.00
7.30-11.40
12.10-14.00
12.00 - 18.00-
-------
V. ŠČIUKO7.30-11.30
12.00-14.00
11:30-17:307.30-11.30
12.00-14.00
12:00-18:007.30-11.30
12.00-14.00
-
bendrosios praktikos slaugytoja
Ineta Utkienė
7.30-11.30
12.00-14.00
11:30-17:307.30-11.30
12.00-14.00
12:00-18:007.30-11.30
12.00-14.00
-
V. PANAVIENĖ8.00-12.00
12.30-14.30
8.00-12.00
12.30-14.30
13:30-18:308.00-12.00
12.30-14.30
8.00-12.00
12.30-14.30
-
bendrosios praktikos slaugytoja
Loreta Raginienė
8.00-12.00
12.30-14.30
8.00-12.00
12.30-14.30
13:30-18:308.00-12.00
12.30-14.30
8.00-12.00
12.30-14.30
-
A. JASIULIS08:00-12:0008:00 - 12:00
12:30 - 14:30
08:00 - 12:00
12:30 - 14:30
08:00-12:0008:00 - 12:00
12:30 - 14:30
-
bendrosios praktikos slaugytoja
Frosė Kolesnikova
8.00-12.00
12.30 -14.30
8.00-12.00
12.30 -14.30
8.00-12.00
12.30 -14.30
8.00-12.00
12.30 -14.30
8.00-12.00
12.30 -14.30
-

VAIKŲ LIGŲ GYDYTOJAI

R. GAIDELIENĖ10:00-10:3010:00-10:3010:00-10:3010:00-10:3010:00-10:30-

GYDYTOJAI AKUŠERIAI-GINEKOLOGAI

Gydytoja akušerė ginekologė
V. Vaitiekienė
-08:00 - 12:30-08:00 - 12:30--
Akušerė
O. Charačidienė
-8.00-12.00
13.30-15.30
-8.00-12.00
13.30-15.30
--

GYDYTOJAI ODONTOLOGAI

V. NAGURNYJ8.00 - 18.00-8.00 - 18.00--
D.J. AKINSKIENĖ----8.00 - 17.00-
ASTA MASULEVIČIENĖ08.30 - 17.00-08.30 - 17.00---
Gydytojo odontologo padėjėja
Rimantė Namajūnaitė
8.30-12.00
12.30-16.30
-8.00-12.00
12.30-16.00
8.00-12.00
12.30-16.00
8.00-12.00
12.30-16.00
-
Burnos higienistė
Rimantė Namajūnaitė
-8.00-12.00
12.30-16.00
----
Gydytojo odontologo padėjėja
V. SARAPINA
-8.00-12.00
12.30-18.00
----
Burnos higienistė
Diana Ananikova
----8.30-12.00
12.30- 17.30
-

PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRAS

Gydytojas psichiatras
L. KIAUPA
08:00 - 12:00
7.00-8.00
nuotolinės paslaugos
16:30 - 17:30
Dokumentų tvarkymas,
pacientų lankymas
08:00 - 12:00
13:00 - 15:00
08:00 - 12:00
7.00-8.00
nuotolinės paslaugos
16:30 - 17:30
Dokumentų tvarkymas,
pacientų lankymas
08:00 - 12:00
13:00 - 15:00
08:00 - 12:00
13:00 - 15:00
Dokumentų tvarkymas,
pacientų lankymas
-
Vaikų ir paauglių psichiatras
D. KUNCEVIČIUS
--11:00 - 18:00---
Medicinos psichologas
Aleksandras Anikinas
12.00 - 18.0012.00 - 18.0012.00 - 18.0012.00 - 18.0012.00 - 18.00-
Psichikos sveikatos slaugytoja
DIANA ŽEBRAUSKIENĖ
08.00-12.00
15.00-17.00
08.00-12.00
15.00-17.00
08.00-12.00
15.00-17.00
08.00-12.00
15.00-17.00
08.00-12.00
15.00-17.00
-
Socialinė darbuotoja
ZITA VIELIENĖ
08.00-12.00
13.00-15.00
08.00-12.00
13.00-15.00
08.00-12.00
13.00-15.00
08.00-12.00
13.00-15.00
08.00-12.00
13.00-15.00
-

UAB Ignalinos sveikatos centro Ambulatorinės slaugos paslaugų teikimo namuose padalinys

Bendrosios praktikos slaugytoja
Daiva Jasiulionienė
12:30-19:0012:30-19:0012:30-19:0012:30-19:0012:30-19:00-
Bendrosios praktikos slaugytoja
Jūratė Bernatavičienė
8.00-12.00
12.30-18.00
8.00-12.00
12.30-18.00
8.00-12.00
12.30-18.00
8.00-12.00
12.30-18.00
--
Kineziterapeutė
Justė Kulvietienė
8.00-12.00
12.30-16.00
8.00-12.00
12.30-16.00
8.00-12.00
12.30-16.00
8.00-12.00
12.30-16.00
8.00-12.00
12.30-16.00
-
Slaugytojo padėjėja
Jolanta Bieliauskienė
8.00-12.00
12.30-16.00
8.00-12.00
12.30-16.00
8.00-12.00
12.30-16.00
8.00-12.00
12.30-16.00
8.00-12.00
12.30-16.00
-
Slaugytojo padėjėja
Eleonora Bitkevičienė
12.00-18.0012.00-18.0011.00-17.0012.00-18.0012.00-18.00-

ISC DIDŽIASALIO PADALINYS

Šeimos gydytoja
Valentina Ščiuko
-7:30-10:3015:30-19:007:30-11:30--
Šeimos gydytojas
Artūras Jasiulis
13.00 - 15.00--13.00 - 15.00--
-------
Bendruomenės slaugytoja
Aldona Pociūnienė
8.00-12.00
12.30-16.00
7.00-12.00
12.30-15.00
12.00-15.00
15.00-19-30
7.00-12.00
12.30-15.00
8.00-12.00
12.30-16.00
-
Bendruomenės slaugytoja
Vasilisa Sarapina
11.00 - 15.00-07.00 - 8.00
12.00 - 15.00
11.00 - 14.3007.00 - 8.00
14.30 - 16.30
-
Gydytojas odontologas
Vasilij Nagurnyj
--08.00 - 12.00-8:00 - 12:00
13:00 - 16:30
-
Šeimos gydytoja
Laimutė Sarulienė
09:00 - 11:30---09:00 - 11:30-
Gydytojo odontologo padėjėja
Vasilisa Sarapina
--08:00-12:00-08:00-12:00
13:00-14:30
-

ISC DŪKŠTO PADALINYS

Šeimos gydytoja
Vytautė Panavienė
15:30 - 18:00-08.00 - 11.00---
Bendrosios praktikos slaugytoja
Regina Koroliova
15:00 - 18:0014:00 - 18:0007:30 - 13:3010:00 - 13:0010:00 - 13:00-
Gydytoja odontologė
D.J. AKINSKIENĖ
------
Gydytoja odontologe
A. Masulevičienė
-14.00 - 16.00----